Zajęcia pozalekcyjne, koła przedmiotowe, dyżury nauczycieli, fakultety i inne

w roku szkolnym 2008/2009

 

Lp.

Nazwa zajęcia

Prowadzący

Termin

Godziny zajęć

Uczestnicy

Miejsce spotkań

1.

Koło recytatorskie

Zdzisław Drzewiecki

okazjonalnie

 

zainteresowani

Sala nr 23

2.

Gazetka szkolna „OSKAREK”

Zdzisław Drzewiecki

okazjonalnie

 

zainteresowani

Sala nr 23

3.

Klub literacki „STROFA”

Zdzisław Drzewiecki

okazjonalnie

 

 

Sala nr 23

4.

Fakultety, dyżur

Zdzisław Drzewiecki

środa

1405

IV TZ

Sala nr 23

5.

Fakultety z matematyki i dyżur

Helena Tchorzewska

wtorek

1405- 1450

zainteresowani

Sala nr 14

6.

Dyżur nauczyciela

Agnieszka

Papaj

Wtorek co 2 tydzień

1405- 1450

zainteresowani

Sala nr 22

7.

Fakultety – j.angielski

Agnieszka

Papaj

Czwartek IV THK, IV TZ

1405- 1450

zainteresowani

Sala nr 22

8.

Fakultety – j.angielski

Agnieszka

Papaj

piątek III LO

1405- 1450

zainteresowani

Sala nr 22

9.

Dyżur nauczyciela

Joanna

Racisz-Czapla

wtorek

1405- 1450

zainteresowani

Sala nr 11

10.

Fakultety - biologia

Małgorzata Romanko

wtorek

1405- 1450

Klasy maturalne

Sala nr 17

11.

Dyżur nauczyciela

Małgorzata Romanko

środa

1405- 1430

zainteresowani

Sala nr 17

12.

Praca z uczniem zdolnym

Małgorzata Romanko

poniedziałek

1135- 1220

Uczennica

III LO

Sala nr 17

13.

Dyżur nauczyciela

Agnieszka Świątek

poniedziałek

1405- 1450

zainteresowani

Sala nr 11

14.

Dyżur nauczyciela

Barbara Kamińska

środa

1405- 1450

zainteresowani

biblioteka

15.

Koło Przyjaciół Biblioteki

Barbara Kamińska

1 raz w miesiącu praca bieżąca

 

zainteresowani

biblioteka

16.

Klub geografa

Joanna

Nowak

1 raz w miesiącu

1405- 1450

zainteresowani

Sala nr 5

17.

Fakultety – geografia

Joanna

Nowak

poniedziałek

1405- 1450

zainteresowani

Sala nr 5

18.

Dyżur nauczyciela

Joanna

Nowak

Środa co 2 tygodnie

1405- 1450

zainteresowani

Sala nr 5

19.

Dyżur nauczyciela

Lidia

Tymińska

środa

1405- 1450

zainteresowani

Sala nr 19

20.

Spotkania okazjonalne z uczniem przygotowującym się na olimpiadę

Lidia

Tymińska

okazjonalnie

 

 

Sala nr 19

21.

Dyżur nauczyciela

Wiktoria

Myc

wtorek

1405- 1450

zainteresowani

Sala nr 28

22.

Kółko informatyczne

Wiktoria

Myc

wtorek co 2 tygodnie

1405- 1435

zainteresowani

Sala nr 28

23.

Dyżur nauczyciela

Joanna Langkafel

Środa co 2 tygodnie

1405- 1450

zainteresowani

Sala nr 29

23.

Dyżur nauczyciela

Paweł Langkafel

Środa co 2 tygodnie

1405- 1450

zainteresowani

Sala nr 29

25.

Koło zainteresowań dla uczniów przygotowujących się do olimpiadę

Paweł Langkafel

okazjonalnie

 

 

Sala nr 29

26.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego

Paweł Langkafel

środa

1405- 1450

zainteresowani

kl. IV THK

Sala nr 29

27.

Dyżur nauczyciela

Maria Depczyńska

wtorek

1405- 1450

zainteresowani

Sala nr 29

28.

Konsultacje dla maturzystów przygotowujących się do egzaminu zawodowego

Maria Depczyńska

środa

1405- 1450

zainteresowani

Sala nr 17

28.

Dyżur nauczyciela

Larysa

Nowicka

wtorek co 2 tygodnie

1405- 1450

zainteresowani

Sala nr 26

29.

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Larysa Nowicka

wtorek co 2 tygodnie

1405- 1450

zainteresowani

Sala nr 26

30.

Spotkania przygotowujące do konkursu matematycznego

Larysa Nowicka

okazjonalnie

 

zainteresowani

Sala nr 26

31.

Fakultety – WOS

Justyna Maciupa

piątek

1405- 1450

zainteresowani

Sala nr 15

32.

Fakultety – j.niemiecki

 

H.Ptasińska

poniedziałek

1420- 1500

zainteresowani

Sala nr 18

33.

Fakultety – j.niemiecki

P.Ptasiński

poniedziałek co 2 tygodnie

1420- 1500

zainteresowani

Sala nr 9

34.

Dyżur nauczyciela

H.Ptasińska

poniedziałek co 2 tygodnie

1420- 1500

zainteresowani

Sala nr 18

35.

Dyżur nauczyciela

P.Ptasiński

poniedziałek co 2 tygodnie

1420- 1500

zainteresowani

Sala nr 9

36.

Zajęcia SKS – zajęcia rekreacyjne

Magdalena Żaglewska

czwartek

1900 - 2030

zainteresowani

Sala gimnastyczna

37.

Zajęcia SKS – zajęcia rekreacyjne

Izabela Sadłowska

środa

1900 - 2030

zainteresowani

Sala gimnastyczna

38.

Fakultety – egzamin zawodowy

Joanna

Racisz-Czapla

poniedziałek co 2 tygodnie

1405- 1450

IV TZ

Sala nr 11

39.

Fakultety – język polski

Wiesława Drzewiecka

Wtorek, środa

1400- 1445

wszyscy

Sala nr 13

40.

Dyżur nauczyciela

Wiesława Drzewiecka

czwartek

1400- 1445

wszyscy

Sala nr 13

41.

Koło recytatorsko-teatralne „OSKAREK”

Wiesława Drzewiecka

okazjonalnie

1400- 1445

zainteresowani

Sala nr 13