Nauczyciele
Dyrektor Andrzej Pastuszek
Dyrektor mgr inż. Andrzej Pastuszek
Wicedyrektor Renata Kazimierska
Wicedyrektor mgr Renata Piszcz
Grono pedagogiczne - nauczyciele uczący w roku szk. 2010-2011

  1. Pastuszek Andrzej - dyrektor szkoły
  2. Piszcz Renata - wicedyrektor szkoły
  3. Racisz-Czapla Joanna - wicedyrektor kształcenia zawodowego, chemia
  4. Irena Piaszczyńska - kierownik internatu
  5. Bobryk Joanna - fizyka i astronomia
  6. Chojecka Elżbieta - psycholog szkolny
  7. Drzewiecki Zdzisław - język polski
  8. Dawidowicz Magdalena - matematyka
  9. Giczewska Agnieszka - język angielski
  10. Jaworska Anna - język angielski
  11. Jurek Grzegorz - matematyka
  12. Kamińska Barbara - bibliotekarz
  13. Kostiw Krystyna - język polski
  14. Kulczyńska Teresa - matematyka (w zastępstwie)
  15. Langkafel Joanna - technologie produkcji zwierzęcej, agroturystyka, podstawy produkcji zwierzęcej, technologia produkcji pasz, zajęcia praktyczne - agroturystyka, produkcja zwierzęca, gospodarstwo domowe
  16. Langkafel Paweł - podstawy produkcji zwierzęcej, hodowla i użytkowanie koni, mechanizacja rolnictwa, zajęcia praktyczne - mechanizacja rolnictwa, produkcja zwierzęca, hodowla i użytkowanie koni
  17. Łangowska Danuta - zjęcia taneczne
  18. Maciupa Andrzej - język polski
  19. Maciupa Justyna - historia, wiedza o społeczeństwie
  20. Merchel Mirosław - przysposobienie obronne
  21. Miłaszewska-Kołdziejczak Barbara - język francuskie
  22. Myc Wiktoria - technologia informacyjna, informatyka, fizyka i astronomia
  23. Nowak Joanna - geografia
  24. Nowicka Larysa - matematyka
  25. Piszcz Grzegorz - wychowanie fizyczne
  26. Ptasińska Hanna - język niemiecki
  27. Ptasiński Piotr - język niemiecki
  28. Pustelnik Andrzej - religia
  29. Rajnert Kamil - jeździectwo
  30. Relska Ewaa - język polski (w zastępstwie)
  31. Romanko Małogorzata - biologia
  32. Rogozińska Elżbieta - język niemiecki
  33. Sadłowska Izabela - wychowanie fizyczne
  34. Swontek-Brzezinski Paweł - historia
  35. Tchorzewska Helena - matematyka (w zastępstwie)
  36. Trusz Agnieszka - język angielski
  37. Tymińska Lidia - podstawy przedsiębiorczości, podstawy biurowości, geografia, przedmioty zawodowe
  38. Wakszyński Bogdan - wiedza o kulturze
  39. Żaglewska Magdalena - wychowanie fizyczne, przysposobienie obronne
  40. ks. Sebastian Brzozowski
  41. Wychowawcy w internacie:
  42. Serniak Edyta
  43. Wójtów Iwona
  44. Landwójtowicz Leszek
  45. Soroka Danuta
  46. Piaszczyński Maciej
  47. Winnicka Katarzyna
  48. Żelazny Rafał

[Biały Bór] [Historia szkoły] [Szkoła dziś] [Rekrutacja] [Strona główna] [Powrót]