ZS im.O.Langego - Szkoła Dziś - Najlepsi Uczniowie
[Biały Bór] [Historia szkoły] [Szkoła dziś] [Rekrutacja] [Strona główna] [Powrót]

Najlepsi uczniowie
2005/2006 2004/2005 2003/2004 2002/2003 2001/2002 2000/2001 1999/2000


Rok szkolny 2006/2007

do góry

"Złota 10" - roku szkolnego 2006/2007
1. Anna Barańska kl. I LO 5.50
2. Katarzyna Cymbała kl. I LO 5,23
3. Mariusz Lemczak kl. I LO 5,15
4. Magdalena Balina kl. III TE 5,06
5. Weronika Tórz kl. III THK 5,00
6. Ewelina Roman kl. III TOŚ 4.94
7. Leman Lila kl. III TE 4,81
8. Roman Iwona kl. I TOŚ 4,80
9. Patryk Mazur kl. IV TE 4.56
10. Kinga Mazur kl.IV TE 4.38

"Złota 10" - I semestr roku szkolnego 2006/2007
1. Anna Barańska kl. I LO 5.08
2. Katarzyna Cymbała kl. I LO 4.92
3. Mariusz Lemczak kl. I LO 4.69
4. Weronika Tórz kl. III THK 4.50
5. Iwona Roman kl. I TOŚ 4.46
6. Ewelina Roman kl. III TOŚ 4.40
7. Kinga Mazur kl. IV TE 4.38
8. Lila Leman kl. III TE 4.33
9. Artur Sobolewski kl. II THK 4.31
10. Dominika Malewicz kl. III LO 4.30

Rok szkolny 2005/2006

do góry
Stypendyści Prezesa Rady Ministrów 2005/2006
Kinga Mazur II klasa Technikum Ekonomicznego;
Weronika Tórz I klasa Technikum Hodowli Koni;
Ewelina Roman I klasa Technikum Ochrony Srodowiska;
Dominika Malewicz I Klasa Liceum Ogólnokształcacego;


"Złota 10" - I semestr roku szkolnego 2005/2006
1. Bednarz Magdalena kl. IV TE 4.91
2. Mazur Kinga kl. III TE 4.73
3. Balina Magdalena kl. II TE 4.67
- Mazur Patryk kl. II TE 4.67
4. Tórz Weronika kl. II THK 4.63
5. Leman Lila kl. II TE 4.56
- Skibicki Michał kl. III THK 4.56
6. Malewicz Dominika kl. II LO 4.42
7. Szmelter Monika kl. IV TE 4.33
8. Nowacka Agnieszka kl. I LO 4.25
- Roman Ewelina kl. II TOŚ 4.25
9. Ebertowska Aleksandra kl. III LO 4.22
10. Dutkowska Sylwia kl. III LO 4.20

Złota 10-ka 1 semestr 2005/2006
Od lewej zgóry: Patryk Mazur, Leman Lila, Balina Magdalena, Tórz Weronika, Szmelter Monika, Ebertowska Aleksandra, Skibicki Michał, Roman Ewelina, Dutkowska Sylwia, Mazur Kinga, Bednarz Magdalena, Nowacka Agnieszka, Malewicz Dominika

Rok szkolny 2004/2005

do góry
Stypendyści Prezesa Rady Ministrów 2004/2005
Magdalena Bednarz III klasa Technikum Ekonomicznego;
Monika Bednarz IV klasa Technikum Ekonomicznego;
Aleksandra Ebertowska II klasa Liceum Ogólnokształcącego;
Agnieszka Musor V klasa Technikum Hodowli Koni;


Zachodniopomorski kurator oświaty Jerzy Kotlęga wręcza dyplomy stypendystom naszej szkoły
Od lewej: Monika Bednarz, Magdalena Bednarz, Aleksandra Ebertowska, Agnieszka Musor
"Złota 10" - I semestr roku szkolnego 2004/2005
1. Bednarz Monika kl. V TE 5.00
- Mazur Kinga kl. II TE 5.00
2. Dul Magdalena kl. V TE 4.93
3. Balina Magdalena kl. I TE 4.88
- Mazur Patryk kl. I TE 4.88
4. Mazurek Żaneta kl. V TE 4.83
5. Bednarz Magdalena kl. III TE 4.80
6. Findling Marlena kl. V TE 4.75
7. Malewicz Dominika kl. I LO 4.61
8. Tórz Weronika kl. I THK 4.60
Złota 10-ka 1 semestr 2004/2005
Od lewej górnej: Marlena Findling; Magdalena Dul; Kinga Mazur; Patryk Mazur; Magdalena Balina; Weronika Tórz; Żaneta Mazurek; Monika Bednarz; Magdalena Bednarz; Dominika Malewicz

"Złota 10" - II semestru roku szkolnego 2004/2005
1. Mazur Kinga kl. II TE 5.22
2. Bednarz Magdalena kl. III TE 5.13
3. Mazur Patryk kl. I TE 5,12
4. Balina Magdalena kl. I TE 5,00
5. Malewicz Dominika kl. I LO 4.92
6. Tórz Weronika kl. I THK 4.89
7. Roman Ewelina kl. I TOŚ 4.79
8. Ebertowska Aleksandra kl. II LO 4.70
9. Jacewicz Piotr kl. I LO 4.61
10. Kowalska Monka kl. II THK 4.58

do góry

Rok szkolny 2003/2004

do góry
Stypendyści Prezesa Rady Ministrów 2003/2004
Magdalena Bednarz II klasa Technikum Ekonomicznego;
Grzegorz Masloch IV klasa Liceum Ogólnokrztałcącego;
Monika Pyra V klasa Liceum Agrobiznesu;
Sandra Bohaczyk IV klasa Technikum Hodowli Koni;
Rafał Balina V klasa Technikum Ekonomicznego

"Złota 10" - I semestr roku szkolnego 2003/2004
1. Rafał Balina kl. V TE 5.25
2. Bednarz Magdalena kl. II TE 5.05
3. Bednarz Monika kl. IV TE 4.91
4. Mazur Kinga kl. I TE 4.89
5. Mazurek Żaneta kl. IV TE 4.73
6. Piątyszek Ewa kl. V LA 4.69
7. Musor Agnieszka kl. IV THK 4.61
8. Hinz Beata kl. V TE 4.64
9. Niebieszczańska Katarzyna kl. II LO 4.63
10. Jelonek Agata kl. V TE 4.58
Złota 10-ka 1 semestr 2003/2004
Od lewej: Magda Bednarz; Monika Bednarz; Rafał Balina; Kinga Mazur; Agnieszka Musor; Żaneta Mazurek; Katarzyna Niebieszczańska; Ewa Piątyszek

"Złota 10" - II semestru roku szkolnego 2003/2004
1. Bednarz Magdalena kl. II TE 5.27
2. Bednarz Monika kl. II TE 5.17
3. Mazur Kinga kl. I TE 5,17
4. Musor Agnieszka kl. IV THK 5,00
5. Findling Marlena kl. IV TE 4.92
6.- 8. Ebertowska Aleksandra kl. I LO 4.83
  Dul Magdalena kl. IV TE 4.83
  Mazurek Żaneta kl. IV TE 4.83
9. Mariola Śnieżko kl. II LO 4.81
10. Sandra Bohaczyk kl. IV THK 4.79

Najlepszym maturzystą wroku 2003/2004 został Rafał Balina z klasy V TE ze średniaabsolwenta 5,54 (średnia z maturą - 5,50). GRATULACJE!!

do góry

Rok szkolny 2002/2003

do góry
Stypendyści Prezesa Rady Ministrów 2002/2003
Dorota Kędzierska Dorota Kędzierska
kl.IV Liceum Agrobiznesu
Anita Sokalska Anita Sokalska
kl.V Technikum Hodowli Koni
Rafał Balina Rafał Balina
kl.IV Technikum Ekonomicznego
Grzegorz Masloch Grzegorz Masloch
kl.III Liceum Ogólnokształcacego

"Złota 10" - I semestr roku szkolnego 2002/2003
1. Rafał Balina kl. IV LE 5.00
2. Bednarz Magdalena kl. I TE 4.83
3. Dul Magdalena kl. III TE 4.82
4. Ziółkowska Anna kl. V THK 4.72
5. Kędzierska Dorota kl. IV LA 4.71
6. Bednarz Monika kl. III TE 4.64
7. Niebieszczańska Magda kl. I LO 4.61
8. Findling Marlena kl. III TE 4.56
9. Paszkiet Agnieszka kl. III THK 4.46
10. Piorun Szymon kl. III TE 4.45
Zmudziński Marcin kl. V THK 4.45
Sokalska Anita kl. V THK 4.45

"Złota 10" - II semestr roku szkolnego 2002/2003
1. Rafał Balina kl. IV TE 5.50
2. Monika Bednarz kl. III TE 5.08
3. Magdalena Bednarz kl. I TE 5.05
4. Monika Pyra kl. IV LA 5.00
5. Magdalena Dul kl. III TE 5.00
6. Ewa Piątyszek kl. IV LA 4.93
7. Jolanta Myca kl. IV LE 4.92
8. Beata Hinz kl. IV LE 4.91
9. Renata Miązek kl. IV LE 4.91
10. Grzegorz Masloch kl. III LO 4.89
do góry

Rafal Balina uczeń klsay IV Technikum Ekonomicznego został najlepszym uczniem w roku szkolnym 2002/2003
Anita Sokalska absolwentka klasy V Technikum Hodowli Koni została nalepszą maturzystką w roku szkolnym 2002/2003

Rok szkolny 2001/2002

do góry
Stypendyści Prezesa Rady Ministrów 2001/2002
Monika Zawoluk Monika Zawoluk
kl.V Liceum Agrobiznesu
Roman Lemańczyk Roman Lemańczyk
kl.IV b Liceum Ekonomicznego
Anna Szkutnik Anna Szkutnik
kl.V Technikum Hodowli Koni
Rafał Balina Rafał Balina
kl.III Liceum Ekonomicznego 5-let.

Czworo uczniów ZSER w Białym Borze otrzymało stypendia ufundowane przez Jerzego Buzka. Premier przyznał stypendia za szczególne wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Uczniowie przez 10 miesięcy otrzymywać będą po 220 zł. Warto dodać, że Anna Szkutnik już po raz czwarty otrzymała stypendium, a Rafał Balina po raz drugi.


Stypendyści z dyrektorem ZSER Andrzejem Pastuszkiem
"Złota 10" - I semestr roku szkolnego 2001/2002
1. Rafał Balina kl. III LE 5.25
2. Anna Szkutnik kl. V THK 4.92
3. Roman Lemańczyk kl. IV b LE 4.73
4. Maciej Harasiuk kl. IV b LE 4.73
5. Monika Zawoluk kl. V LA 4.71
6. Anita Sokalska kl. IV THK 4.71
7. Grzegorz Masloch kl. II LO 4.60
8. Anna Ziółkowska kl. IV THK 4.50
9. Hanna Michałowska kl. V THK 4.50
10. Monika Bednarz kl. II LE 4.47
do góry


Anna Szkutnik, absolwentka Technikum Hodowli Koni - najlepsza maturzystka w roku szkolnym 2001/2002 w Zs im. O.Langego
Maciej Harasiuk, absolwent 4-letniego Liceum Ekonomicznego o specjalnosci rachunkowość i rynek rolny - nalepszy uczeń w roku szkolnym 2001/2002

Rok szkolny 2000/2001

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów 2000/2001
Marcin Milde Marcin Milde
kl.IV Liceum Ekonomicznego 4-let.
Dorota Kędzierska Dorota Kędzierska
kl.II Liceum Agrobiznesu
Anna Szkutnik Anna Szkutnik
kl.IV Technikum Hodowli Koni
Rafał Balina Rafał Balina
kl.II Liceum Ekonomicznego 5-let.
"Złota 10" - I semestr roku szkolnego 2000/2001
1. Rafał Balina kl. II LE 5.00
2. Iwona Witka-Jeżewska kl. IV b LE 4.90
3. Emilia Felke kl. IV b LE 4.80
4. Anna Szkutnik kl. IV THK 4.69
5. Dorota Kędzierska kl. II LA 4.69
6. Magdalena Dul kl. I LE 4.69
7. Roman Lemańczyk kl. III b LE 4.67
8. Anita Sokalska kl. III THK 4.61
9. Marcin Milde kl. IV b LE 4.60
10. Monika Zawoluk kl. IV LA 4.57
do góry

Rok szkolny 1999/2000

do góry
Stypendystki Prezesa Rady Ministrów 1999/2000
Dwulit Magdalena Szkutnik Anna Szymańska Anita
"Złota 10" - II semestr roku szkolnego 1999/2000
1. Rafał Balina kl. I LE 5.15
2. Marcin Milde kl. III b LE 5.10
3. Iwona Witka-Jeżewska kl. III b LE 5.00
4. Anna Szkutnik kl. III THK 4.93
5. Dorota Kędzierska kl. I LA 4.92
6. Marcin Musialik kl. III b LE 4.90
7. Maciej Harasiuk kl. II b LE 4.82
8. Roman Lemańczyk kl. II b LE 4.82
9. Monika Zawoluk kl. III LA (bf) 4.78
10. 10. Anita Sokalska kl. II THK 4.68
"Złota 10" - I semestr roku szkolnego 1999/2000
'Złota 10'
1. Anita Szymańska kl. IV LE 5.20
2. Anna Drozd kl. IV LE 4.73
3. Magdalena Dwulit kl. IV LZ 4.69
4. Rafał Balina kl. I LE 4.69
5. Iwona Witka-Jeżewska kl. IIIb LE 4.66
6. Emilia Felke kl. IIIb LE 4.66
7. Dorota Kędzierska kl. I LA 4.62
8. Anna Szkutnik kl. III THK >4.61
9. Anna Brodowska kl. IV LA 4.57
10. Alicja Maras kl. IV LE 4.56
do góry

[Biały Bór] [Historia szkoły] [Szkoła dziś] [Rekrutacja] [Strona główna] [Powrót]